Jagellonská 1,Praha - Vinohrady

Tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína TCM

Pro podporu léčebných procesů pohybového aparátu, při cestě k Vašemu zdraví, využíváme také některé z celostních přístupů, pomáhající zmírnit symptomy Vašich obtíží.

Našim cílem je nahlížet na Vaše problémy komplexně a společně s Vámi a s odborníky medicínských a jiných, navzájem se doplňujících oblastí nalézt optimální cestu k Vašemu zdraví. V rámci celostního přístupu k Vašim obtížím, se snažíme propojit v určitých případech znalosti léčebných technik západní a východní medicíny.

Terapie TCM pracuje s anamnézou a na základě vyhodnocení vstupních informací stanovuje terapeutický plán. Ten se skládá z akupunktury, individuálně složených bylinných směsí, dietetických opatření a zdravotního cvičení.

Čínská medicína patří k nejstarším léčebným systémům, které mohou v určitých případech účinně doplňovat západní léčebné postupy a vést tak k rychlejšímu návratu k oblíbeným činnostem a k obnově fyzických a duševních sil.

Tradiční čínská medicína poskytuje ucelený pohled východního přístupu na otázky zdraví, nemoci, životního stylu a cesty k udržení zdraví a rovnováhy.