Fyzioterapie pro firmy

Fyzioterapie pro firmy

Benefity směřující k podpoře zdraví zaměstnanců jsou dnes již standardně nabízeny zaměstnavateli.

Nesprávné pohybové návyky prováděné při výkonu zaměstnání (špatné sezení, manipulování s předměty, trávení dlouhých hodin na nohou či naopak výhradně v sedě apod.) mohou být jednou z hlavních příčin zdravotních obtíží zaměstnanců, kterým však lze vhodnými kompenzačními aktivitami zabránit.

Pro firemní klientelu nabízíme jednotlivé programy našich služeb, které jsou cíleně zaměřeny na konkrétní potřeby firmy s ohledem na specifika daných profesí u zaměstnanců. To má blahodárný vliv na kondici zaměstnanců, jejich zdravotní stav a výkonnost. Zaměstnavatel má tak plnou kontrolu nad čerpanými benefity a vynaloženou investicí.

Jednotlivé programy zahrnují široké spektrum služeb, jako je např. ergonomie pracovního prostření, kompenzační cvičení či individuální fyzioterapie, kterou můžeme zajistit také přímo na Vašem pracovišti.

Umíme připravit Vaše Dny zdraví nebo se jich zúčastnit s přednáškami (doplněné o témata syndromy a nemoci z přetížení a návody, jak se jim vyvarovat), konzultacemi s lékaři i praktickými ukázkami kompenzačních cvičení.  

Individuálně vypracovaný program firemní péče pro Vaše zaměstnance může probíhat v prostorách Vaší firmy nebo v našem zdravotnickém zařízení. V rámci firemního programu můžeme nabídnout:

  • Vyšetření rehabilitačním lékařem, ortopedem
  • Vyšetření fyzioterapeutem
  • Individuální fyzioterapii
  • Konzultaci s psychologem
  • Přednášky, praktické ukázky a nácvik kompenzačního cvičení
  • Zdravotní terapeutické masáže