Jagellonská 1,Praha - Vinohrady

Klasická masáž

Klasická masáž

Klasická masáž uvolňuje ztuhlé, zkrácené a bolestivé svalstvo a navozuje regeneraci organismu. Při klasické masáži dochází k výraznějšímu prokrvení svalového a vazivového aparátu i vnitřních orgánů. Zmírňuje se svalové napětí a díky tomu dochází také k uvolnění kloubů. Zrychluje se látková výměna, odpadní látky jsou odváděny do krevního a lymfatického řečiště. Organismus tak snáze regeneruje. Dostavuje se pocit lehkosti.

Celkově mají masáže příznivý vliv na harmonizaci tělesných funkcí i psychiky. Napomáhají nastolovat rovnováhu našeho organismu a aktivovat samoozdravné procesy našeho těla.

Pravidelné zdravotní terapeutické masáže, jsou rovněž vhodným doplňkem fyzioterapie. Zkušení zdravotní maséři našeho týmu přistupují ke každé masáži individuálně, vždy s ohledem na aktuální obtíže Vás klientů. Opírají se o své dlouholeté zkušenosti a kombinují masážní techniky vycházející z myofasciálních, dechových či lymfodrenážních metod. Masáže mají rovněž příznivý vliv na harmonizaci našich tělesných funkcí i psychiky. Napomáhají nastolovat rovnováhu našeho organismu a aktivovat samoozdravné procesy našeho těla. 

Klasická masáž rozvněž jako i jiné zdravotní masáže je doporučována ideálně v délce jedné hodiny. V nabídce také naleznete variantu kratší, 45 minut.